Říjen 2008

Fotky z natáčení The howling :D-čtvrtá část

30. října 2008 v 21:58 Moje videoklipy
A opět bez komentáře :D

Fotky z natáčení The howling :D-třetí část

30. října 2008 v 21:54 Moje videoklipy
Tak tady ty fotky snad ani nepotřubují komentář:-D To si už každý domyslete sami:D

Fotky z natáčení The howling :D-druhá část

29. října 2008 v 13:31 Moje videoklipy
Tak víš co?a já se chválně nezvednu! Tůůůůůůůůdle! :D
Jo??? Tůůdle?Tak víš co já si sednu a máž po ptákách! :D
Já:,,Tak hele jako já už jsem vstala a ty si při natáčení klidně sedíš!"Zuzka.,,No právě.Teď ti vracim to tvo je tůůůůůdle!Tak a máš to!" :D
Tak a tady poslední fotka z natáčení! :D

Fotky z natáčení The howling :D-první část

29. října 2008 v 13:25 Moje videoklipy
Táááák tady je naše kameramanka Zuzka-později i herečka v klipu-zhostila se toho výýborně!
No a to jsem jáá-trošku blbnu z toho natáčení a nebo že by se už rozpadala moje osobnost?No tak to snad eště ne no :D kdo by chtěl aby z andílka v bílém byla potvora v černém,že?! :-D
Cha chá!Kohopak to tu máme?Přece moje dobré svědomí-ale moment-proč má na sobě sakra tu černou mikinu?! :D
Aaaaaa všichni pryč už se blíží !!!!!!!! :D
Já a kameramanka Zuzka-nojo moje dobré svědomí taky musí fotit všechno co?! :D
Hmmm tak teda nevim ale asi je ten foták rozbitej...no protože normálně tam žádnej bílej zjev nevidim! :D
Ruce vzhůru!A ted se boj! :D
No tak to snad neni možný!My tady honíme natáčecí termín a madam si klidně telefonuje-to je dneska mládež co?? A eště si klidně čmajzne kameru-teda foták :D
Uf to je práce to natáčení..normálně se na to vydobnem a půjdem spát...Zuzka:,,COŽE????TAK TO ANI NÁHODOU!Šup vstávat a točit!
,,Tak bude to???" hromuje Zuzka.Ale nojo vždyt už se zvedáme-to nevidíš že už mám nohu zvedlou? :D

The howling

26. října 2008 v 22:07 Moje videoklipy
No takže to zkouším i na WT...:D ale zase omluvte mě prostě delší jak pět minut to sem nejde takže tam ještě prostě chybí konec ale není už tak podstatný-jenom eště párkrát potancuju a v závěru odkráčím:D tak doufám že se alespon maliličko bude líbit-když už teda neni celý no..


Sally´s song Amy Lee

23. října 2008 v 21:14
Pokud jste to ještě neslyšeli tak si to poslechněte-je to nádherné!

Ale,Amy -budeme mít solovou desku??

23. října 2008 v 21:05 Články

Amy Lee z Evanescence: "Není to všechno jen smutné."


Zpěvačka si povídala se SPIN.com o bojích uvnitř její kapely, novém sólovém albu a o filmové hudbě.
TEXT: WILLIAM GOODMAN
Na 'Nightmare Revisited' vydala Amy Lee první materiál od doby, kdy vyšlo před dvěma lety poslední multiplatinové CD její skupiny, The Open Door. Přidejte k tomu odchod dvou členů Evanescence a její stále rostoucí hudební nezávislost, a zpěvačka má hned co vysvětlovat.
Lee, která je v současnosti zaměstnána psaním nového materiálu, hovořila se SPIN.com o komplikovaném odchodu kytaristy Johna LeCompta a bubeníka Rockyho Graye, o úmyslu vydat vlastní album, o skládání filmové hudby a také o "Sally's Song", jejím příspěvku na Nightmare Revisited - kolekci předělávek songů z kultovního Burtonova filmu 'The Nightmare Before Christmas' z roku 1993.
O stavu Evanescence:
"Je to složitá situace, stejně jako byla každá jiná dramatická situace, jakou naše skupina prošla. John, Rocky - rostli jsme každý jiným směrem. Když se přidali ke kapele, Fallen bylo skoro hotové a oni byli vzrušení představou, že by mohli být součástí něčeho opravdu velkého. Už od začátku byl jejich hudební styl ale velmi odlišný od Evanescence. Myslím, že postupně začali být frustrovaní a znudění. Nebyli součástí toho kreativního procesu a říkali si: "Co tady děláme?" Jejich skládání pro Evanescence prostě nefungovalo, a já jsem prostě musela udělat to nejlepší pro tuhle skupinu. Trošku jsem ale už zase s Johnem v kontaktu a je to pozitivní. Jen málo kapel je schopno zůstat v originálním složení navždy."
O nových písních na sólovém albu:
"Potřebuju dokázat, že jsem něco víc než jen 'zázrak s jedním hitem'. Jsem sama doma a skládám, vypadá to velice dobře. Ale ráda bych tentokrát vytvořila zase něco jiného. Nové songy jsou úplně odlišné, cítím se, jako bych se vracela zpět ke svým starým kořenům. Je tam více folkových a keltských vlivů než kdy dříve. A není to všechno jen smutné - a hlavně to není nic, co bych chtěla kategorizovat jako 'Evanescence'."
O skládání filmové hudby:
"Odjakživa bylo mým velkým snem - pomineme-li Evanescence - pracovat na filmové hudbě a soundtracku. Leží mi to v hlavě a já se zkouším spojit se správnými lidmi, kteří by mě propojili s tím pravým projektem. Cítím, že by mohlo být skvělé zapojit se do projektu většího, než jsem já sama, a být tvůrcem a ne nutně jen interpretem."
O Nightmare Revisited:
"The Nightmare Before Christmas je pro mě v každém případě uměleckým vlivem číslo jedna. Když jsem byla mladší, zpívala jsem si 'Sally's Song' v ložnici nebo v autě po cestě do školy. Nejlepší na nahrávání songu bylo, že jsem neměla vůbec žádné omezení ani nařízení. Vybrala jsem si sama producenta, což byl můj kamarád, a prostě jsme vyrobili přesně takový song, který jsme oba chtěli. Bylo to před třemi měsíci v texaském městě Fort Worth."

Zdroj: http://spin.com/; evanescencewebsite.com
17.10.2008
překlad: © by Rionka

No,tak která to bude???:D

17. října 2008 v 22:43 Ankety
Tak co? Tady je taková malá anketka o tom která kapela je u vás fanoušků oblíbenější-z těhle dvou tedy :D
Takže jedná se o Evanescence samozřejmě a můj nový objev Within temptation.Kdybych měla sama hlasovat tak to bude možnost tři :D ale samozřejmě nechám to na vás!Těším se na hlásky!

Pokud chcete spřátelit...:D

15. října 2008 v 17:01
Ahojky všichni!Jestli chcete spřátelit tak napište do komentů plus adresu vašeho blogu!Juknu k vám a pak už se můžete přesvědčit zda jsem si vás spřátelila!Věřím,že vás na tento blog přivedly stejné nebo alespoň podobné zájmy jako mám já takže neváhejte a pište,každého vítám!

Díky Amy


Copak je to za kapelku? :D

9. října 2008 v 23:20 Články

Ahojky!Nooo-objevila jsem-no asi dost pozdě,ale přece-další skvělou kapelku-jasně Evanescence jsou nej,ale tahle kapela je úplně božíííííí taky takže vám tady k ní něco dám-alespon klipy a tak:D
Takže tento zázrak se jmenuje Within temptation a zpěvačka Sharon del Adel se do zpěvu opravdu obouvá,klipy jsou prostě nááádherné,ona je vždy tak krásně oblečená....no nic:D
takže přidávám sem nějaké videoklipy opravdu stojí za zkouknutí a i za poslech je to prostě nááádhera!