Nová písnička?

29. srpna 2008 v 13:22 |  Články

Wait Forever

Objevila se zpráva o existenci dalšího neuveřejněného songu, který Amy napsala. Podle EvThreads ho údajně nedávno Amy prezentovala. Zde je text, který o tom zmiňuje:
"Na slavnosti mi někdo řekl,že Amy představí song Lithium a další song zvaný Wait Forever. Nemůžu to potvrdit, protože tuhle osobu neznám. Amy na svém myspace údajně tvrdí: "Myslím,že si budete muset počkat a pak se uvidí." Na youtube byl odkaz na třívteřinové video,ale Wind-up ho smazala."
Slečna, která slyšela nový song, se k tomu vyjádřila také na Myspace. "Chcete důkaz, fotku se mnou a s ní. Nemohla jsem se s ní ale vyfotit během zpívání tohoto songu. To mohou jen určitá média. Ale David doprovázel Amy na cello. Song byl velmi pomalý. Amy řekla,že ho napsala před pár týdny. Znělo to nějak takto: "You know I'll wait for you forever". Slyšela jsem to jednou a tak nevím,jak moc detailů bych k tomu mohla poskytnout. Ok,teď jsem slavná! Ti co mi nevěří,jsou mi ukradení. Já žádný důvod lhát nemám.Chtěla jsem se jen podělit s ostatními. Pokud jsem řekla něco,co Amy nechtěla zveřejnit, je mi to líto."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Klikni,že jsi tu byl (a)

CLICK! 100% (97)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama